ЗА нас

 • 3 производство бази 

  база се наоѓа во Јужна Кина, Југозападна Кина и Северна China.Convenient морето и железнички транспорт обезбедува максимална корист. 

 • 15 видови опрема  

  Покривање мешање бетон транспорт поставување и рециклирање опрема, повеќе избор за вас.

   

   

 • 25 години искуство 

  Основана е во 1993 година, посветен на R & D, продажба и по продажбата на бетон опрема.

 • 28 филијала на компанијата

  Различни подружници се фокусира на R & D и производството на различни компоненти, се осигура дека квалитетот на секоја компонента е на ниво на претпријатие и може да биде независно продаваат и преживеа на пазарот.

 • 1000 вработен

  регрути на компанијата и негува професионални таленти и се акумулира на долгорочен развој на компанијата.

 • кориснички услуги

  кориснички услуги

  Кориснички услуги покажува нашата техничка сила и пазарот acceptance.Almost сè може да се прилагоди во зависност од вашите потреби, ги опфаќа внатрешните делови бренд избор, надворешен изглед, etc.OEM и ODM се доставени.
 • Technical Support

  Technical Support

  Пред продажба ќе препорача соодветна опрема според потребите на клиентот и други практични ситуации користејќи го нашето искуство и професионална knowledge.After продажба, нашите инженер биде достапна за инсталација дебагирање и обука во лични онлајн или на лице место.
 • Фабрика директни цена

  Фабрика директни цена

  Барате agents.The агенциски систем е голема стратегија на нашата група да се постават на целата world.we'll се обидеме нашите најдобри за поддршка и заштита на интересите на цената на agent.lower, квалитетот на клиент ресурси, бесплатно рекламирање промоција изложба итн

Нови пристигнувања

функција Производи

WhatsApp Онлајн Chat!