RRETH nesh

 • 3 bazat e prodhimit 

  Baza e prodhimit është e vendosur në Kinë e Jugut, jugperëndim të Kinës dhe Veriut China.Convenient detar dhe hekurudhor të transportit siguron përfitime maksimale. 

 • 15 lloje pajisjet  

  Duke mbuluar konkrete vendosjen përzierjen pompimit dhe pajisjeve të riciklimit, më shumë zgjedhje për ju.

   

   

 • përvojë 25 vjeçare 

  Themeluar në vitin 1993, i dedikuar për R & D, shitjes dhe pas shitjes e pajisjeve konkrete.

 • Kompania 28 degë

  filialeve të ndryshme të përqëndrohet në R & D dhe prodhimin e komponenteve të ndryshme, duke siguruar se cilësia e secilit komponent është në nivelin e ndërmarrjes dhe mund të shiten në mënyrë të pavarur dhe të mbijetuar në treg.

 • 1000 punonjës

  Rekrutët e kompanisë dhe kultivon talentet profesionale dhe akumulon e zhvillimit afatgjatë të kompanisë.

 • shërbimit Customized

  shërbimit Customized

  Shërbimi Customized tregon forcën teknike dhe tregun tonë acceptance.Almost çdo gjë mund të personalizohet sipas nevojave tuaja, mbulon brendshme zgjedhjen pjesë markë, stolisje jashtme, etc.OEM dhe ODM është furnizuar.
 • Technical Support

  Technical Support

  Para se të shitur ne do të rekomandojë pajisje të përshtatshme sipas nevojave të klientit dhe situata të tjera praktike duke përdorur përvojën tonë dhe shitjes profesionale knowledge.After, inxhinier jonë të jetë në dispozicion për debugging instalimin dhe trajnimin në internet personal ose në vend.
 • Fabrika e çmimeve të drejtpërdrejtë

  Fabrika e çmimeve të drejtpërdrejtë

  Duke kërkuar për agents.The sistemin e agjencisë është një strategji e madhe e grupit tonë për të hedhur jashtë të gjithë world.we'll përpiqemi të mira tona për të mbështetur dhe për të mbrojtur interesat e çmimit agent.lower, burimet me cilësi të konsumatorëve, reklamave të lirë promovimin ekspozitë, etj

Arritje të reja

Feature Produkte

WhatsApp Online Chat!